Kocourek Modroočko

Medium:CD - Kocourek Modroočko - reedice multiplatinové pohádky připravena na předvánoční trh !!! Nové zpracování klasické české pohádky s plejádou hereckých a pěveckých hvězd...
Doporučená nabídka Bontonland.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 14 830 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 2 187 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• krásná pohádka s písničkami

• Milé písničky
  • , zakoupeno v Bontonland.cz

S kocourkem Modroočkem jsem byla spokojena již před lety. Ale CD jsme zřejmě při stěhování ztratili, takže teď pro vnoučka jsem objednala nové. Je moc pěkně udělané, všichni interpreti vynikající. Je to skvěle udělané CD pro děti.

Produkt nemá žádné parametry.

• Medium:CD - Kocourek Modroočko - reedice multiplatinové pohádky připravena na předvánoční trh !!! Nové zpracování klasické české pohádky s plejádou hereckých a pěveckých hvězd ve zcela netradičních rolích vychází v dlouho očekávané reedici. Album, kterého se již prodalo úctyhodných 20 000 ks obsahuje i písničky Marka Ebena nebo například duet Lucie Bílé s V. Kratinou.
  • Hrají: M. Dejdar, L.Bílá, M. Eben, O. Havelka, J. Schmitzer, V. Kratina, M. Vladyka a další

• krásná pohádka s písničkami

• Milé písničky

• , zakoupeno v Bontonland.cz

• krásná a vtipně zpracovaná nahrávka
  • , zakoupeno v Bontonland.cz

nejoblíbenější CD mezi dětmi v naší rodině

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

Úžasné poslechové CD nejen pro děti! Promyšlené do detailu. Děti si rychlé získá..

• , zakoupeno v Bontonland.cz

• Toto CD milujeme a bez něj se v autě neobejdeme :-)

Doporučuji!

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

Parádní vtipný příběh plný zábavných písniček ! Holky to milují a já taky !

• půvabné příběhy kocourka Modroočka a jeho dvounožce
    • skvěle namluveno
    • velmi jemné uklidňující před usnutím
    • nemám nic

Pro všechny milovníky kočiček a jejich veselých nápadů, prožijeme pár příběhů ksocourka a jeho dvounožce, doporučuji pouštět předusnutím, velmi milé a jemné dílko, hlavní postavu namluvil Martin Dejdar.